Карта покриття

Цей сайт розповість Вам про реальний стан справ з цифровою радіозв’язком в Україні, про впроваджені проекти та досвід створення працюючих транкінгових мереж і перспективних розробках.

ТОВ «МКТ-КОМЮНІКЕЙШН» має практичний досвід побудови цифрового транкінгового радіозв’язку стандарту TETRA в аеропорту Бориспіль та м.Києві. Компанія пропонує повний цикл побудови мережі — від постановки завдання і проектування — до поставки обладнання, будівництва, здачі в експлуатацію і навчання персоналу Замовника.

Використовуване в «МКТ-КОМЮНІКЕЙШН» обладнання TETRA (цифрові комутатори, базові станції, диспетчерські станції, системи управління мережею і абонентські термінали), пропонується тільки від провідних світових виробників. Як приклад реалізації мережі розглядається обладнання базової інфраструктури eXTRAS виробництва компанії DAMM і абонентські термінали Sepura (Англія).

Компанія «МКТ-КОМЮНІКЕЙШН» є розробником технологічних програмно-апаратних додатків (телеметрія, АСУ, навігація), що використовують системи TETRA як транспортне середовище передачі даних.

Ми не тільки будуємо цифрові транкінгові мережі. Вперше в Україні, ми маємо можливість надавати ресурси інфраструктури TETRA для використання абонентами на території м.Києва.

Сподіваємося, що Ви знайдете необхідну інформацію на нашому сайті!