Cellular чи TETRA: стільниковий чи радіозв’язок. Що краще підходить для відповідних груп користувачів?

Мережі TETRA являють собою спеціалізовані мережі, що надають критично важливі комунікаційні послуги зі специфічними наборами функцій, які протягом тривалого часу еволюціонували та вдосконалились. Ці вимоги засновані на широкій взаємодії користувачів між різними секторами, які розуміють, як люди взаємодіють з технологіями, виконуючи кожен свою роль.

Мережі TETRA розроблені для забезпечення високого рівня власної стійкості та надлишковості у своїх архітектурах. Мережі мають відповідні виміри для забезпечення певного рівня обслуговування при піковому навантаженні для груп користувачів, яких вони обслуговують; при перевищенні пікового попиту дзвінки ставляться в чергу, а не скидаються.

Вибір між стільниковим (Cellular) та радіозв’язком (TETRA) заснований на потребах користувачів. Різні мережі пропонують різні переваги для критично важливих користувачів. Безсумнівно, з часом стільникові мережі будуть розвиватись, загартовуватись та дозрівати так само, як і TETRA, і широкосмуговий зв’язок стане єдиною операційною мережею. Однак на даний момент, широкосмуговий зв’язок не в змозі взяти на себе всі атрибути, які необхідні для забезпечення життєвого циклу критично важливого голосового зв’язку.

Крім того, пристрої TETRA розроблені для використання в критично важливих ситуаціях, мають міцну конструкцію, придатну до багаторічної служби в несприятливих та жорстоких умовах, і вони надійно виконують свої номінальні функції кожен раз, коли їх використовують.