DAMM замінює систему радіозв’язку GSP для Нафтового управління Таїланду (PTT)

Новости DAMM

Керуючий орган Нафтової галузі Таїланду (PTT) обрав рішення TETRA від DAMM Cellular Systems для заміни системи радіозв’язку, що використовується для їх газорозподільної станції (GSP).

До резервного, децентралізованого рішення входять базові станції, диспетчери, сервер журналів, система управління мережею та рішення для смартфонів DAMM, а також міст DAMM TetraFlex Group, який є мостом до існуючої системи.

Пан Вітчукорн Навуонг, бізнес-директор партнера DAMM Seanet Asia, пояснює, що PTT обрала рішення DAMM, оскільки: «Це гарантувало економічну ефективність, низьке споживання енергії, гнучкість та масштабованість. І це не менш важливо, що дозволило їм перейти до існуючої системи, що дозволило їм здійснити менш дорогу поступову заміну ».

Встановлення та введення в експлуатацію рішення DAMM — це справді лише фаза 1 основного плану заміни PTT.

Відповідаючи на запитання про результати установки, пан Вітчукорн Неввонг пояснив, що «це вирішує проблему, яку мала PTT, із застарілим рішенням TETRA та плавно переходить до існуючої системи точно так, як їм було потрібно. Крім того, відкритий API дозволяє їм легко інтегрувати сторонні програми, дозволяючи їм адаптувати рішення під свої точні потреби та заощаджуючи на витратах на нові програми ».

Регіональний менеджер DAMM Десмонд Чонг не менш задоволений передачею проекту, який, на його думку, є правильним рішенням для PTT.