Основний транспортний вузол Непалу обирає TETRA

Основний транспортний вузол Непалу обирає TETRA

Міжнародний аеропорт Будди імені Гаутама в муніципалітеті Сіддхартханагар в Непалі закуповує парк портативних радіостанцій Sepura SC20. Це другий аеропорт у країні, де впроваджується TETRA, слідом за Міжнародним аеропортом Трибхуван у Катманду.

Говорячи про впровадження, представник Sepura сказав: «Побудована на інфраструктурі TETRA система зв’язку ] є частиною більш широкого оновлення інфраструктури аеропорту. Це дозволить аеропорту реагувати на зростання кількості пасажирів, багажу та вантажу, що рухаються на місці, підвищуючи ефективність та безпеку.

«Ця технологія також забезпечить координацію між командами безпеки та оперативними групами аеропорту щодо повсякденних операцій та, за необхідності, реагування на надзвичайні ситуації».

Майбутні оновлення — через середовище «AppSPACE» компанії Sepura — будуть забезпечені завдяки можливості пристроїв підключатися до захищеної мережі Wi-Fi аеропорту.

Правін Неупане, заступник директора Національного проекту «Гордість» Непальського управління цивільної авіації, сказав: «Розробка надійної, надійної критичної системи зв’язку має вирішальне значення для нашого розвитку Гаутама Будди як міжнародного стандартного аеропорту».